NEW-THERM system, získejte nejlepší zateplení

Rozhodli jste se ušetřit na energiích za vytápění, zateplit váš dům a nyní hledáte nejlepší zateplovací systém? Máte obavy z vlhkosti a plísní, které se někdy při nekvalitním zateplení objeví? Pak zvolte prodyšné zateplení, které vám nabízí new-therm systém. Získejte kvalitu za odpovídající cenu a pořiďte si revoluční novinku – zateplení, které dýchá.

New-therm systém přináší nesporné výhody

Nová moderní technologie new-therm systém přišla ze Švýcarska a přinesla zcela nové možnosti zateplování objektů. Oproti klasickému zateplení je new-therm systém odolnější a účinnější, přitom je však zateplovací vrstva tenčí. To umožňují naprosto nové výrobní postupy. Prodyšné zateplení má celou řadu výhod.

 1. Má nadstandardní tepelně izolační vlastnosti
 2. Je paropropustné, jedná se tedy o zateplení, které dýchá
 3. Zateplovací desky jsou voděodolné
 4. Celý systém je zdravotně nezávadný
 5. Zateplení odolává ptákům i hlodavcům
 6. Polyuretanový izolant je samozhášivý

Všechny tyto výhody vám klasické zateplovací systémy nenabídnou. S new-therm systémem máte kvalitu a spolehlivost zaručenu.

I zateplený objekt díky new-therm systému dýchá

Nová technologie systému new-therm umožňuje propouštění vodní páry, takže zateplení je prodyšné. Přesto nedochází ke kondenzaci vodních par a ani zateplovací desky vodu nepřijímají. Prodyšný je i speciálně upravený lepicí a stěrkový tmel. New-therm systém přináší exkluzivní zateplení, které dýchá. Nemění se ani celkový vzhled domu, protože izolant má mnohem menší tloušťku než klasické zateplovací desky.

Závěrečná povrchová úprava zateplení korunuje

Povrchová úprava k new-therm systému neoddělitelně patří. Na konečnou úpravu prodyšného zateplení se používají systémové omítky Armasil a Novalith, které spolehlivě odolávají povětrnostním vlivům a jsou prodyšné a stálobarevné. Omítky propouštějí páru, ale ne vodu. I díky jim si pořídíte fasádu, která dýchá, a navíc budete mít jistotu, že váš dům si jasnou barvu udrží po mnoho let.

5 důvodů proč zateplit dům

 1. Teplotní stálost celého objektu. Dům bude snadněji odolávat nízkým teplotám v zimě a vysokým teplotám v letních měsících. Díky tomu se obecně zvýší komfort Vašeho bydlení.

 2. S kvalitní izolaci můžete výrazně prodloužit životnost Vašeho domu, zdivo může dýchat a nevsakuje vodu.

 3. Při správné volbě izolace, která je schopná dýchat a kvalitně odvádět vlhkost, nedochází ke vznikům plísní.

 4. Ušetříte výrazné peníze za energie, v dobře zatepleném domě není potřeba tolik vytápět, případně v létě klimatizovat. Pokud se zateplení doplní dobře izolovanými okny a střechou, náklady na provoz domu můžou být několikanásobně nižší.

 5. Návratnost ivestice za zateplení fasády lze snadno a přesně spočítat, díky tomu vždy víte přesně, na čem jste. V případě, že si nevíte rady s výpočtem návratnosti, neváhejte nás kontaktovat www.europrojekt.cz

Je zateplení jenom trend?

V dnešní době lidé ve velké míře zateplují své domovy, stále se však najdou jedinci, kteří nepovažují zateplení za nutnou věc. Je dokázáno, že v zatepleném domě bývají stěny po dobu zimních měsíců až o několik stupňů teplejší než v běžném domě. Vliv na lidskou pohodu v takovém prostoru je znatelný. Technologie zateplování jsou na takové úrovní, že izolace je schopna vodní páry propouštět, tím dochází k dýchání celého objektu. Díky tomu zde nedochází ke kondenzaci vlhkosti a následnému vzniku plísní. Celé prostředí je tak zdravější pro život.

V zatepleném domě dojde k ustálení teplotních rozdílů, v letních měsících se Vám bude v domě příjemně dýchat a bude zde mírně chladněji než venku. V zimních měsících se mnohem snadněji a rychleji celá budova vytápí, tudíž se budete cítit výrazně příjemněji a zároveň ušetříte nemalé peníze za energie. Vaše fasáda bude díky kvalitní izolaci odolnější vůči povětrnostním vlivům a výrazně může prodloužit životnost Vašeho domu. NEW-THERM SYSTÉM vyniká svou vyšší odolností vůči mechanickému a jinému poškození. Izolace je samozhášivá, což v rozhodujících okamžicích může být důležitá výhoda. Díky vysoce kvalitní povrchové úpravě Novalith nebo Armasil dojde k významnému estetickému vylepšení Vašeho domu.

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Jméno
Telefon
E-mail
Zpráva